Užite si poriadne kúpanie

Zažite deň na lodi a vychutnajte si poriadnu kúpačku. Spoznajte východné pobrežie Rhodosu z inej perspektívy.

Je iba na vás, či sa rozhodnete stráviť celý deň na lodi a užíť si skvelé kúpanie na 4 najkrajších plážach, spolu s typickým gréckym obedom priamo na lodi, alebo dáte prednosť objaviť mesto Lindos.

Staňte sa na chvíľu kapitánom

Dávate prednosť väčšiemu súkromiu? Prenajmite si loďku a zastavte si tam, kde budete chcieť byť iba vy. Záleží len na vás, koľko hodín chcete stráviť na mori. Zabaľte si so sebou aj občerstvenie a užite si na loďke aj niekoľko hodín. Zážitok pre deti aj dospelých.

Pre tých náročnejších je tu plachetnica aj s vlastným kapitánom. Celý deň na mori. V cene je obed na lodi, s drinky a občerstvením. Opaľovačka či kúpanie v krásnych zátokách. Jachtu si tiež môžete skúsiť kormidlovať. Nezabudnuteľný zážitok do konca života.

Ponuka výletov loďou

4 najkrajšie pláže na Rodose

 • vyplávanie cca o 9:00 - príchod cca o 17:30 (prístav Mandraki)
 • výlet nie je fyzicky náročný, vhodný aj pre najmenšie deti
 • v cene výletu je grécky obed na lodi
 • nápoje nie sú v cene výletu, možnosť zakúpenia občerstvenia na lodi
 • cena: 65€/osoba a 55€/dieťa do 12 rokov

Celodenný lodný výlet po 4 najkrajších plážach Rhodosu plný kúpania, šnorchlovania a oddychu s obedom priamo na palube! Vyplávame ráno z presláveného prístavu Mandraki a mierime na juh pozdĺž východného pobrežia. Pohodová loď Triton alebo Glaros zakotví počas plavby pri pláži a Vy si môžete bočnými schodíkmi zostúpiť do mora. Loď nezastavuje na žiadnej z pláží a kúpanie je možné iba z lode.

Postupne objavíme pláže Antonyho Quinna, ďalej pokračujeme na najkrajšiu pláž ostrova, Tsambiku. Následuje Traganou pri Afantou Beach. Poslednou zastávkou je zátoka Kalithea. Okolo 17:30 priplávanie do prístavu Mandraki.

Poznámka: trasa sa môže meniť v závislosti od počasia a vetra.

VÝLET DO LINDOSU

 • vyplávanie cca o 9:00 - príchod cca o 17:45 (prístav Mandraki)
 • výlet nie je fyzicky náročný, vhodný aj pre deti
 • možnosť zakúpiť občerstvenie na lodi, nápoje nie sú v cene výletu
 • 3 hodiny zastávka v meste Lindos (voľný čas)
 • cena: 55€/osoba a 25€ dieťa do 12 rokov

Celodenný lodný výlet s kúpaním a návštevou toho najkrajšieho miesta na ostrove Rhodos – mesta Lindos. Vyplávame ráno z presláveného prístavu Mandraki a mierime na juh pozdĺž východného pobrežia. Pohodová loď Triton alebo Glaros zakotví počas plavby na preslávenej pláži Antony Quinn, kde budete mať možnosť schladiť sa a tým tak ochutnať krásu východného pobrežia obmývanom Stredozemným morom. Po kúpaní pokračujeme ďalej po východnom pobreží, okolo 12. hodiny zakotvíme v prístave mesta Lindos, kde budete mať 3 hodiny voľného času na prehliadku antického mesta Lindos, nákupy suvenírov či obed a kúpanie na pláži. Pri spiatočnej plavbe zastavíme na jednej z najkrajších pláží ostrova Tsambika. Okolo 17:45 priplávanie späť do prístavu Mandraki.

FAREBNÝ OSTROV SYMI

 • vyplávanie a príchod: z prístavu Mandraki
 • výlet nie je fyzicky náročný, vhodný aj pre deti
 • v cene výletu oficiálny slovensky/česky hovoriaci sprievodca, doprava z/do hotela,
 • lodný lístok, miestne poplatky a dane
 • Kedy: každý pondelok
 • cena: 59 € dospelá osoba a 29,50 € dieťa (od 2 rokov do 12 rokov)

Celodenný lodný výlet na ostrov Symi, ktorý je jedným z najkrajších ostrovov v súostroví Dodekanes. Zakotvíme priamo v hlavnom meste ostrova, kde môžete obdivovať jeho netradičnú farebnú architektúru. V prístave navštívite obchodík s morskými hubami, kde sa dozviete všetko o ich love, stánok s miestnym korením a bylinkami a veľa ďalšieho. Vo voľnom čase sa môžete vydať ku kostolíku, veterným mlynom na vrcholku odkiaľ je nádherný pohľad na mestečko, zájsť sa okúpať, alebo obdivovať miestne malebné uličky. Na obed môžete navštíviť jednu z mnohých miestnych taverien alebo v miestnej rybárni.

Pronájem loďky

 • vyplávanie - príchod: z jedného miesta - pláž Tsampika
 • čas: záleží iba na vás, na ako dlho si budete chcieť loďku prenajať
 • nie je potrebné žiadne špeciálne oprávnenie
 • výlet nie je fyzicky náročný, vhodný aj pre deti
 • môžete si vziať so sebou vlastné občerstvenie, chladiaci box zaistený na vyžiadanie
 • cena:
  Loďka pre 4 ľudí

  Počet hodín 1 h 2 h 3 h 4 h Celý deň
  Koncová cena 70 € 120 € 160 € 190 € 280 €

  Loďka pre 6 ľudí

  Počet hodín 1 h 2 h 3 h 4 h Celý deň
  Koncová cena 90 € 140 € 190 € 220 € 350 €

Staňte sa na chvíľu kapitánom, prenajmite si loďku a preskúmajte krásy východného pobrežia po vlastnej osi. Záleží na vás, ako dlho chcete na mori stráviť. Niektorým stačia 2 hodinky, iní si so sebou berú občerstvenie a na mori strávia celý deň.

Zastavíte, kde chcete, na ako dlho chcete nikto vám nebude určovať čas ani miesto. Spoznajte najznámejšie pláže či ukryté zátoky, alebo pláže, ktoré sú možné navštíviť iba z mora a užite si tak poriadnu kúpačku či šnorchlovanie. Určite si nezabudnite pribaliť foťák a okuliare.

Úžasný zážitok pre mladých aj veľkých. Výlet si užijú ako zamilované páry, tak aj partia kamarátov či rodiny s deťmi.

DEŇ NA PLACHETNICI

 • vyplávanie a príchod: z prístavu Mandraki
 • výlet nie je fyzicky náročný, vhodný aj pre deti
 • v cene výletu obed na lodi, nápoje, ovocie, pivo, víno, kapitán, miestne poplatky a dane
 • maximálna kapacita: 10 osôb
 • cena: 370€ za 3 hodiny a každá ďalšia hodina 100€

Pro ty nejnáročnější nabízím celodenní výlet na soukromé plachetnici s vlastním kapitánem. V ceně je i oběd na lodi, míchané drinky a nápoje.

Výlet je dokonalý plný nezapomenutelných zážitků. Kapitán připraví trasu podle počasí a povětrnostních podmínek tak, abyste si den co nejvíce užili. Dokonce se můžete chopit kormidla či asistovat při spouštění kotvy.

Koupání přímo z lodi. Dáváte přednost opalování? Udělejte si pohodlí na přídi lodi a chytejte bronz.

AKO SI OBJEDNAŤ VÝLET

Objednať výlet si môžete telefonicky, alebo pokiaľ dávate prednosť písomnej komunikácii, vyplňte objednávkový formulár.

  What Our Students Say

  Alexa Greenwood

  32, programmer

  Tiffany Wreewind

  19, artist

  Viola Brown

  22, student

  Nejčastější otázky

  Mám záujem o výlet. Ako si ho objednám?

  Je to jednoduché. Stačí mi zavolať alebo vyplniť formulár nachádzajúci sa vyššie na tejto stránke. Nezabudnite uviesť deň, kedy chcete výlet absolvovať.

  Nabízené výlety je možné absolvovat kterýkoliv den?

  Výlet po 4 Nejkrásnějších plážích východního pobřeží je možné absolvovat 3x do týdne. Výlet do Lindosu je možný absolvovat každý den kromě neděle. Pronajmout si loďku či plachetnici je možné kterýkoliv den. Avšak tu platí takové nepsané pravidlo, kdo dřív příjde na lodi jede. Proto pokud víte, že chcete jít na daný výlet, neodkládejte objednávku na poslední chvíli. Může se stát, že budou již všechny lodě obsazené. Především v hlavní sezóně je lepší si výlet rezervovat dřív.

  Musím sa na místo výletu dopravit sám?

  Pokud máte k dispozici auto, můžete ho nechat v přístavu Mandraki a přijít přímo na určené místo výletu. Po absolvování výletu můžete rovnou navštívit staré město Rhodos. Pokud se nemáte jak na výlet dostat sami, uveďte to při objednávce výletu a transfer vám zajistím.

  Bojím se, že deti neumí dobře plavat. Mohou jet i tak na výlet?

  Nemusíte se vůbec obávat vzít na výlet děti i když nejsou zdatní plavci. K dispozici jsou vždy jak koupací vesty tak i rukávky a další plovací pomůcky, které jim zaručí bezpečnost. Pro dospělé a jejich pohodu na moři jsou připravené vodní žížaly, které si mohou půjčit kdykoliv během plavby tak, aby na vodě mohli příjemně odpočívat. Koupání je celý čas v blízkosti lodě. Vstup do moře je možný i pohodlně po schodech.

  Líbí se mi všechny výlety. Jak si vybrat ten nejlepší pro mě?

  Co máte nejraději a co byste nejradši zažili? Pokud jste si pronajali auto a Lindos navštívili po vlastní ose, je pro vás nejlepší volbou plavba po 4 nejkrásnějších plážích ostrova Rhodos, nebo pronajmutí loďky či plachetnice. Pokud naopak neřídíte, nebo se na ostrově bojíte řídit a chcete vidět Lindos, je výlet lodí do tohoto nádherného města přesně pro vás, ale který bych doporučil si zarezervovat.

  Nebaví vás program, který vám určují jiní? Tak je pro vás tou nejlepší volbou pronajmutí lodě. Zastavíte kde budete chtít a na jak dlouho budete chtít. Prozkoumáte pobřeží a zátoky, které můžete navštívit pouze od moře.

  Pokud máte chuť dopřát si něco vyjímečného, např. pronájem plachetnice s kapitánem je to zážitek na celý život. Super den si užijete s partou kamarádů, ale i celá rodina. Jedná se o naprosto dokonalý zážitek.

  Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

  Napíšte mi e-mail alebo vyplňte formulár nižšie. 😉

  Rád vám vaše otázky zodpoviem a poradím.

   Kontakt

   Máj - Október: 0:00 - 24:00

   November - Apríl: 8:00 - 17:00

   Theologos, 851 06 Grécko

   Instagram