Vaše požiadavky a finančné možnosti

Nemáte radi plánovanie alebo na to jednoducho nemáte čas? Nechajte starosti so zabezpečením ubytovania, zariaďovaním leteniek aj plánovania výletov na mne. Zaistím všetko potrebné podľa vašich požiadaviek. Jediné čo požadujem od Vás je, aby ste si so sebou priviezli dobrú náladu a dovolenku na Rodose si čo najviac užili.

Povedzte mi vaše finančné možnosti a požiadavky a ja sa pokúsim Vám vyskladať dovolenku na mieru.

Spoznajte priľahlé ostrovy

Užite si zážitkovú dovolenku po okolitých ostrovoch ako je Symi a Chalki. Tieto ostrovy sú ako oáza pokoja a dýchajú úplne inou atmosférou ako Rhodos, rozhodne si ich zamilujete.

Avšak takáto cesta už vyžaduje o niečo podrobnejšie plánovanie, o ktoré sa rád postarám. Zariadim transfer z ostrova a späť, ubytovanie, odporučím vám reštaurácie a poradím Vám ako si čas na ostrovoch čo najviac užiť.

Špeciálne požiadavky

Máte v rámci svojej dovolenky špeciálne požiadavky? Žiadny problém.

Hravo si poradím so zariadením, narodeninové oslavy, večera s tortou, prípravou požiadania o ruku, rozlúčka so slobodou, svadby, svadobné cesty, firemné dovoľné a ďalších.

Mám bohaté skúsenosti aj s plánovaním pre viacčlenné skupiny.

AKO SI OBJEDNAŤ SLUŽBY NA MIERU

Objednať služby si môžete telefonicky, alebo pokiaľ dávate prednosť písomnej komunikácii, vyplňte objednávkový formulár.

  Najčastejšie otázky

  Mám iba finančnú predstavu. Pomôžete mi s celým plánovaním?

  Áno. Ponúkam Vám niekoľko možností "balíčkov", ktoré budú zodpovedať vášmu rozpočtu a vy sa následne môžete rozhodnúť, ktorá z ponúkaných možností je pre Vás tá najlepšia.

  Zariadite aj nákup leteniek?

  Áno, dokážem pre Vás zariadiť aj nákup leteniek. Samozrejme je na to potrebné pri zostavovaní finančného rozpočtu myslieť.

  Sme väčšia skupina. Dokážete naplánovať dovolenku aj pre nás?

  Áno, ani väčšie skupiny ľudí nie sú problém. Poviete mi vaše predstavy a finančné možnosti, následne Vám spracujem niekoľko "balíčkov" na výber. Je možné zaistiť vlastnú vilu s bazénom, alebo iba apartmány pre viac osôb.

  Chceme spoznať aj priľahlé ostrovy, avšak nevieme koľko času je na to potrebné.

  Telefonicky sa dohodneme na vašich predstavách. Podľa toho Vám odporučím koľko dní by bolo treba ideálne stráviť na jednotlivých miestach. Veľa ľudí dáva prednosť návšteve ostrovov Symi a Chalki. Tieto ostrovčeky sú menšie a hlavne Chalki je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú pokojné miesto na relax.

  Môj partner/ka má narodeniny a chcem ho/ju prekvapiť romantickou večerou. Pomôžete mi?

  Áno, v rámci plánovania vašej dovolenky na mieru Vám dokážem zariadiť aj rezerváciu v krásnej reštaurácii s narodeninovou tortou, prípadne iné narodeninové prekvapenie podľa vášho priania.

  Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

  Napíšte mi e-mail alebo vyplňte formulár nižšie. 😉

  Rád Vám Vaše otázky zodpoviem a poradím.

   Kontakt

   Máj - Október: 0:00 - 24:00

   November - Apríl: 8:00 - 17:00

   Theologos, 851 06 Grécko

   Instagram