Pohled z balkónu na Rhodos

Ako to celé začalo

Volám sa Roman a na Rodos som priletel prvýkrát v roku 2015 ako animátor, za účelom letnej brigády a použitia si jedného leta pri mori. Pre mladíka ako ja splnený sen. V tom čase sa mi ani nezdalo, že toto moje prvé leto nakoniec povedie k dlhoročnej práci a ani o tom, že sa do tohto ostrova zamilujem.

Rok na to som už na ostrove pôsobil ako pobytový delegát pre CK. Vďaka tomu som mal možnosť spoznať množstvo hotelov a apartmánov, s ktorými sme spolupracovali, spoznať služby na ostrove a vytvoriť si vlastné vzťahy s miestnymi obyvateľmi.

 

Rodos je moja veľká láska

V priebehu rokov som ostrov stále objavoval a poznával. Čím dlhšiu dobu som tu bol, tým viac si ma ostrov získaval. Mám rád jeho atmosféru, mentalitu miestnych ľudí a úžasné grécke jedlo. Predovšetkým som nadšený pohodovým a pokojným životom aký tu ľudia žijú. Nikam sa neponáhľajú, sú večne usmievaví a kamarátski.

Zistil som, že dušou som sa narodil ako Grék.

Prečo som založil tento web

Za celé obdobie, počas ktorého som pôsobil ako pobytový delegát CK, som zistil, že ani zďaleka nie je možné načerpať tú úžasnú atmosféru akú ostrov má len z hotelového rezortu. Krásne pláže a zátoky, bohatý podmorský život, úžasné jedlo, skryté zákutia aj kultúra, to všetko na vás čaká na ostrove Rodos.

Aby som vám to všetko mohol sprostredkovať rozhodol som sa založiť tento web kde môžete nájsť všetko čo potrebujete k vašej nezabudnuteľnej dovolenke. Od ubytovania, zaistenia áut, množstvo výletov, ale aj množstvo informácií a tipov. Pokiaľ nechcete tráviť typickú dovolenku len pri bazéne v rezorte, tak ste na správnom mieste.

Každý si najde to své
Ať už hledáte způsob jak strávit na ostrově low-cost dovolenou a zažít co nejvíc, nebo se na ostrově už nacházíte a chcete si dovolenou zpestřit a nebo hledáte komplexní služby od ubytování až po průvodcovství. Připravil jsem nabídku tak aby si každý našel to své.
Můj příběh a láska k Rhodosu

Kontakt

Máj - Október: 0:00 - 24:00

November - Apríl: 8:00 - 17:00

Theologos, 851 06 Grécko

Instagram